Вакансия в архиве, закрыта 31 октября
№ 29072379

Specjalista do spraw sprzedaży (Warszawa)

по договоренности
Город за рубежом
Полный рабочий день на территории работодателя
Опыт работы не требуется
Должностные обязанности:
Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z klientem w celu propozycji nawiązania współpracy
- sprzedaż
- generowanie leadów
- umawianie spotkań
Требования:
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka polskiego
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- systematyczność
- minimum średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub w sprzedaży
- dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakiet Office)
Мы предлагаем:
Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- stawka za godzinę 14 zł + wysokie prowizje
- praca w prężnie rozwijającej się firmie, w samym Centrum Warszawy (okolice Metra Świętokrzyska)
- bezpłatne szkolenie
- miłą atmosferę pracy oraz przyjazny zespół
- wsparcie merytoryczne
- możliwość awansu w strukturach firmy
- pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy załatwianiu dokumentów potrzebnych do legalizacji pobytu
Uwaga! To jest bezpłatna oferta pracy, bezpośrednio od pracodawcy!