Вакансия в архиве, закрыта 31 октября 2016
№ 29072379

Specjalista do spraw sprzedaży (Warszawa)

по договоренности
Город за рубежом
Полный рабочий день на территории работодателя
Опыт работы не требуется
Должностные обязанности:
Zakres obowiązków:

- telefoniczny kontakt z klientem w celu propozycji nawiązania współpracy

- sprzedaż

- generowanie leadów

- umawianie spotkań
Требования:
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka polskiego

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- systematyczność

- minimum średnie wykształcenie

- mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub w sprzedaży

- dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakiet Office)
Мы предлагаем:
Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- stawka za godzinę 14 zł + wysokie prowizje

- praca w prężnie rozwijającej się firmie, w samym Centrum Warszawy (okolice Metra Świętokrzyska)

- bezpłatne szkolenie

- miłą atmosferę pracy oraz przyjazny zespół

- wsparcie merytoryczne

- możliwość awansu w strukturach firmy

- pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy załatwianiu dokumentów potrzebnych do legalizacji pobytu

Uwaga! To jest bezpłatna oferta pracy, bezpośrednio od pracodawcy!